Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Infuze vol2. Repelent SS, Decultivate, Skip Life, Narcosa

2.7.2020 19:00 až 22:00 v Klub 007 Strahov

Narcosa je ostrej eintopf death metalu a crustu. Premiéra týhle party měla proběhnout na ENM vol. 3, což nám sajrajt překazil, tak si tu klubovou (odehráli první gig na dvorku) odbydou tajdle na Infuzi. Přestože je kapela zbrusu nová, těšit se můžete na starý známý figury pražskýho podsvětí.

https://narcosa666.bandcamp.com/releases

RSS: nespoutaná jízda v podání kujónů, jimž sice letokruhy přibývají, ale dospělost jim nelze věřit. Hardcore až grind, rychlost a tlak, dýmovnice, skartovačka a mouka ty vole, mouka!

https://repelentss.bandcamp.com/

Skip Life: O tom, že konzervativní powerviolence ala west coast 1993 v téhle zemi ještě někdo zná, vás přesvědčí pánové z Lycanthrophy, Decultivate a Gospel Of The Future, kteří ho rovnou hrají. Opět měla premiéra proběhnout na ENM vol. 3, nicméně katrovačkou se vaše tělesné schránky proženou až teď. Záchod nedávejte, jinak to prošvihnete.

Decultivate jsou jedinej tuzemskej ekvivalent k bestiím jako Converge, Cursed, nebo All Pigs Must Die. Kníry, prošlápnutý plíce a loupání strupů tupou sekyrou!

https://decultivate.bandcamp.com/

Zdá se, že se alespoň prozatím blýská na lepší časy a že se zase budeme moct potkávat na koncertech. Naše milovaná Sedmička utrpěla kvůli více než dvouměsíčnímu uzavření citelné ztráty a my bychom jim chtěli pomoct se z toho co nejrychleji oklepat, ať ty naše večírky může hostit dalších padesát let. Vzhledem k tomu, že tourování zatím nehrozí a téměř všechny nabookovaný koncerty zahraničních kapel jsou v tahu, rozhodli jsme se pro sérii koncertů, našich spřátelených kapel, jejichž forma bude čistě benefiční. Infuze nabídne klasický Kreas menu: rychle/pomalu a nahlas! Bude metal, bude hardcore, bude punk a piva budou.