Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Replicant, Anachronism

2.4.2024 18:00 v Modrá Vopice

Extrémní metaloví REPLICANT z New Jersey jsou prosyceni brutalitou. Od svého vzniku v roce 2014 přetváří technický death metal, poháněni vlivy jako GORGUTS nebo HUMAN REMAINS. Svým neortodoxním, atmosférickým a groovem nabitým zvukem vytvářejí jedinečnou identitu a v čele se zakladateli Petem Lloydem a Mikem Gonçalvesem přináší death metalovou salvu despotických a drásavých riffů.

V roce 2018 REPLICANT představili své první album "Negative Life" se směsí ponuré atmosféry a špinavých groovů. Sestava kapely se vyvíjela a v roce 2019, kdy se k ní připojil bubeník James Applegate. V roce 2021 vydali své druhé řadové album "Malignant Reality", které sklidilo u kritiků velké uznání. V roce 2022 REPLICANT přivítali do svých řad kytaristu Itaye Kerena (WINDFAERER) a v současné čtyřčlenné sestavě pracují na pokračování svého posledního alba.

Hudebně gurmánský večer ANACHRONISM. Tato švýcarská síla ve své tvorbě mísí disonantní, technický a brutální death metal s jazzovými a progresivními vlivy. Dynamické kompozice plynule přechází z intenzivních blast beatů do ambientních groovů a díky nízkému growlu a vzdušným riffům tak ANACHRONISM dosahují dokonalé hudební rovnováhy a hloubky. Minulý rok vydali své druhé řadové album "Meanders“ plné silných pocitů a hlubokých emocí.