Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.
zrušeno

Steve‘n‘Seagulls - Brno

24.11.2021 19:00 v SONO music club

Je to nemilé, ale nový termín má i koncert STEVE 'N' SEAGULLS, uskuteční se nakonec 17. května 2021 - Vaše vstupenky na koncert zůstávají v platnosti!

I přes náhradní termín nabízíme refundaci. Vám, kterým se nový datum koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 5. srpna 2021 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Steve“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky).

Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje.

Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín.


STEVE‘N‘SEAGULLS roztančí i mrtvolu

Finská bluegrass-rocková senzace Steve 'n' Seagulls se vrací do Čech. Po natřískané show a fenomenálním úspěchu na festivalu Brutal Assault a vyprodaném koncertu v Praze odehrají své explozivní vystoupení v brněnském Sonu.

Steve 'n' Seagulls jsou finská senzace, jejíž zářná kariéra se rozjela v roce 2014, kdy na server YouTube pětičlenná kapela „venkovských balíků“ začala nahrávat své bluegrass-verze známých rockových či metalových pecek. V červnu to byl „The Trooper“ od Iron Maiden, v červenci „Holy Diver“ Ronnie Jamese Dia a v srpnu zlomový „Thunderstruck“ od AC/DC. Toto video má dnes přes 102 miliónů zhlédnutí a kvintet raketově katapultoval v oblibě, kdy aktuálně na svém YT kanálu mají téměř 800k odběratelů.
Následovala smlouva se Spinefarm Records, ti jim v květnu 2015 vydali debut „Farm Machine“ a ještě téhož roku proběhlo vystoupení na největším metalovém festivalu Wacken Open Air. Dnes však soubor kotví již u gigantu Universal Music, jenž jim vydal následná alba „Brothers in Farms“ (2016) a „Grainsville” (2018).
Fantasticky zpívající i hrající pětice v nástrojovém složení akustická kytara, balalajka, banjo, akordeon, mandolína, kontrabas, ukulele, flétna, klávesy a perkuse/bicí na pódiu vedle bravurního muzikantství, kdy se na pódiu nebojí střihnout ani sólíčko (heligonka, banjo ad.), oslňuje entuziasmem a nabíjí hromadou pozitivní energie. Pět talentovaných muzikantů s farmářskou image svým neuvěřitelným hudebním nadhledem ve známých skladbách ohromuje nápaditými a osvěžujícími aranžemi a všechny fanoušky nakažlivou chytlavostí nutí do skoku a do srdcí jim vnáší čirou radost.
Po fantastickém vystoupení na festivalu Brutal Assault v roce 2018 a vyprodaném vystoupení v Praze, které se muselo přeložit do Lucerna Music Baru, se energičtí Finové vrací na další celovečerní show. Tentokrát ale do brněnského Sona, takže i fanoušci z celé Moravy a Slovenska budou mít příležitost se na tuhle explozivní podívanou dostat, aniž by se trmáceli přes celou republiku.

Podobné akce