Tato akce již proběhla. Podívejte se na jiné blížící se akce.

Demilich + Krypts + Assumption + Into Coffin + Sněť

25.11.2022 17:00 v Underdogs

Klidně by to mohlo být pokračování Tones of Decay, ale je to prostě regulerní páteční koncert v Underdogs'. Dvě ukrutný tour se střetávají v Praze a vytváří nekompromisní death doomový kombo!!

Demilich není třeba představovat, naprostá legenda žánru, pojící dohromady technickej a originální death metal s naprosto brutálnim a chorobnym zvukem a jedinečnym vokálem. Demilich jsou zásadní jméno pro právě probíhající death metalovou vlnu, co se už od roku 2018 valí napříč zeměkoulí!

S finama jeoud další finové KRYPTS. Kdo nás sleduje delší dobu, tak mohl registrovat již dva koncerty, co jsme pro ně dělali. Oba dva se odehrály na Sedmičce a v bou případech s brazilcema JUPITERIAN. Na druhém koncertě v roce 2019 s nimi odehrála svojí debutovou show pražská SNĚŤ, která si s nimi po třech letech opět zahraje. Poslední deska KRYPTS - !Cadaver Circulation" je pro nás vrchol jejich tvorby a nemůžeme se dočkat, až jí uslyšíme v útrobách smíchovského Underdogs'!

ASSUMPTION letos vydali monstrózní desku "Hadean Tides" s kterou se bez debat zařadili mezi adepty na album roku 2022! deFFO: Disembowelment, Winter...

INTO COFFIN jsou německá těžkotonážní ponurost, která totálně sere na to, jestli se ti to líbí nebo ne. Doufají že ne! V sestavě členové PUTRIDARIUM! Společne se Snětí si letos zahrají na DEATH OVER MEXICO!

19:00 - 19:30 Sněť

19:50 - 20:30 Into Coffin

20:50 - 21:35 Assumption

21:55 - 22:40 Krypts

23:00 Demilich